Totální masakr - sleva 50% na značku Minoti, Wende a Sobe i na již zlevněné zboží.
www.pidilidi.cz www.pidilidi.cz
Potřebujete pomoci? 725 518 759 (Po-Pá: 8-15)
Nakupte ještě za 1 999 Kč
a máte dopravu zdarma
0 Váš košík 0 Kč
Seznamte se s CRAVE

Seznamte se s CRAVE

Roman Opatřil V úterý 20. 02. 2024 Novinky

Nově na našem eshopu naleznete Tenisky a Sandály od značky CRAVE.

Barefoot boty si získávají stále větší oblibu mezi lidmi, kteří dbají na své zdraví. Jednou z takových značek, která dělá na trhu vlny, je CRAVE. Tyto boty jsou navrženy tak, aby napodobovaly pocit chůze naboso, umožňovaly přirozenější pohybový vzorec a podporovaly lepší zdraví nohou. Díky důrazu na pohodlí, flexibilitu a odolnost jsou barefoot boty CRAVE nejen stylové, ale také funkční. Celkově lze říci, že vzestup barefoot obuvi, jako je CRAVE, poukazuje na rostoucí trend směrem k minimalističtějším a přirozenějším variantám obuvi v dnešním světě módy.

Rozhodnutí společnosti CRAVE vytvořit barefoot obuv pro děti dokazuje závazek značky podporovat přirozený pohyb a zdraví nohou již od útlého věku. Nabídkou stylové a pohodlné barefoot obuvi speciálně navržené pro děti poskytuje CRAVE rodičům promyšlenou a prospěšnou volbu pro potřeby dětské obuvi. Tato obuv je nejen módní, ale také upřednostňuje vývoj a pohodu dětských nohou, umožňuje jim volný a pohodlný pohyb a zároveň podporuje jejich přirozenou stavbu chodidla. 

CRAVE je relativně nová značka v módním průmyslu, která byla založena v roce 2015 týmem nadšených návrhářů, kteří chtěli zaplnit mezeru na trhu s pohodlnou a stylovou barefoot obuví. Značka začala s malou kolekcí minimalistické obuvi, která si rychle získala věrné příznivce pro svůj inovativní design a zaměření na zdraví nohou.