Totální masakr - sleva 50% na značku Minoti, Wende a Sobe i na již zlevněné zboží.
www.pidilidi.cz www.pidilidi.cz
Potřebujete pomoci? 725 518 759 (Po-Pá: 8-15)
Nakupte ještě za 1 999 Kč
a máte dopravu zdarma
0 Váš košík 0 Kč

O nás

Společnost Nelun, spol. s r.o. zahájila svoji obchodní činnost koncem roku 2006.

V prvních dvou letech se firma zaměřila na výrobu a prodej kojeneckého oblečení do 24 měsíců, v následujících pak rozšířila svoji kolekci o dětský textil, a to až do velikosti pro děti do sedmi let.

Za dobu své existence firma rozšířila svoji nabídku o kompletní kolekci punčochového zboží, dětských a kojenecký čepic, širokou kolekci pláštěnek, holínek a nabídku hraček pro nejmenší.
Všechny svoje výrobky jsou uváděny na trh pod značkou PIDILIDI.

Sídlo společnosti se nachází v Kyjově, kde jsou také postaveny nové skladovací prostory. Nabídka a prodej je realizován formou třech obchodních zástupců v České republice a jedním na Slovensku.
Každého půl roku je vydáván celobarevný katalog s aktuální kolekcí, který je automaticky rozesílán našim obchodním partnerům.

Společnost Nelun a její výrobky jsou zastoupeny v Česku i na Slovensku prostřednictvím rozvinuté sítě našich odběratelů, kterých je více než 1.000.

Ve všech ohledech se snažíme přizpůsobit potřebám našich zákazníků a tomu také podřizujeme design, materiály i technologii tak, aby naše výrobky splňovaly i ty nejnáročnější kritéria.
Kvalitu a hlavně bezpečnost našich výrobků testuje společnost ITC Zlín (Institut pro testování a certifikaci), která vystavuje bezpečnostní certifikáty pro naše výrobky.

O kvalitách našeho personálu i výrobků hovoří fakt, že jsme se stali partnery některých držitelů známých licencí a České televize. V naší kolekci tak můžete najít výrobky s Krtkem a jeho kamarády, Maxipsem Fíkem, Amálkou, Františkem a Fanynkou a další.

Cílem společnosti Nelun, spol. s r.o. je obohatit trh kvalitními, designově přitažlivými, funkčními a cenově dostupnými výrobky. Náš sortiment, čítající více než 3.000 položek je neustále podrobován pečlivé analýze tak, aby bylo možné pružně nabídnout širokou paletu aktuálně prodávaných výrobků, vždy s velkým důrazem na zajištění co nejnižších cen pro naše zákazníky a optimálních podmínek pro naše odběratele. Snažíme se, aby kvalitní servis byl základem našich dlouhodobých obchodních vztahů.

Věříme, že se naši výrobky oblíbíte a stanou se kvalitní součástí Vašeho nabízeného sortimentu.

Velkoobchod

Pro koho je určená velkoobchodní nabídka?

 • Pokud máte kamennou prodejnu
 • Pokud máte E-shop

Výhody členství v našem partnerským programu

 • Budete mít přehled o stavu své objednávky
 • Jako první budete informován o slevách a akcích
 • Individuální ceny pro VO partnery

Staňte se velkoobchodním partnerem

 1. Zaregistrujte se
 2. Při registraci nezapomeňte vyplnit  i volbu "Nakupuji na firmu" - zde ( nezapomeňte uvést IČ případně DIČ a i název firmy).
 3. Do 24 hodin obdržíte autorizaci přístupu.
 4. Vybíráte zboží za velkoobchodní ceny.
 5. Kromě značky MINOTI lze objednat značky PIDILIDI a BUGGA.
Zaregistrujte se

Pokud již jste velkoobchodním partnerem a nepoužíváte webové rozhraní pro objednávky

 • Je nutno se přihlásit pod mailem, ze kterého vám od nás chodí faktury.
 • Je nutno si změnit heslo pro přístup: https://www.pidilidi.cz/Zmena-hesla
 • Po přihlášení na velkoobchodní WEB se vám budou zobrazovat velkoobchodní ceny a velikosti lze zadávat hromadně.

XML feed PIDILIDI

Co je XML feed?

Soubor s daty, díky kterému lze jednoduchým způsobem importovat všechny nebo vybrané produkty MFP k vám na eshop. Soubor v sobě nese údaje jako jsou název produktu, popis produktu, EAN, cena, skladová dostupnost, fotky a další informace.

Hlavní výhody XML feedu

 • získáte veškeré informace o produktech
 • rychlé zalistování i velkého množství produktů
 • ušetříte díky tomu spoustu času
 • nemusíte psát texty nebo složitě nahrávat fotky
 • budete mít vždy aktuální data - synchronizace probíhá několikrát denně

Jak získat datový feed?

Stačí napsat požadavek na opatril@pidilidi.cz a obratem Vám zašleme odkaz na datový feed i s legendou. Tato data budou vytvořena přímo pro Vaši firmu na míru.

Jak datový feed zprovoznit na Vašem eshopu?

Stačí přeposlat datový feed správci Vašich webových stránek, pro kterého by neměl být problém feed nasadit. Některá eshopová řešení umožňují nasadit feed i běžnému uživateli s administrátorskými právy eshopu.