Totální masakr - sleva 50% na značku Minoti, Wende a Sobe i na již zlevněné zboží.
www.pidilidi.cz www.pidilidi.cz
Potřebujete pomoci? 725 518 759 (Po-Pá: 8-15)
Nakupte ještě za 1 999 Kč
a máte dopravu zdarma
0 Váš košík 0 Kč

Tanková bitva RC 27 cm, Wiky RC, W006765

Tanková bitva, bateriový pack ve spodu. Velikost tanku 27 cm. 9V baterie ovladač. USB nabíjení. ON…

Zobrazit celý popis

Ušetříte 300 Kč
1 859 Kč 1 559 Kč
Pokud nakoupíte ještě za 1 999 Kč budete mít Balík do ruky zdarma!
Kód: W006765
Kód výrobce: W006765
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Rychlé doručení do druhého dne
Vrácení zboží do 30 dnů

Popis a parametry

Tanková bitva, bateriový pack ve spodu. Velikost tanku 27 cm. 9V baterie ovladač. USB nabíjení. ON/FF spínač. Start - světelné a zvukové efekty, Fire - efekty výstřelu- Demo - ukázka funkcí. 27 MHz a 40 MHz.

Vrhni se do válečné bitvy! Ovládej tank a hledej svého nepřítele!

Jeď náročným terénem! Nachytej svého soupeře a sestřel ho! Koho zasáhnou čtyři střely prohrává! Opravdová zábava pro kluky i chlapy.

Každý z tanku funguje na jiné frekvenci - 27 a 40 Mhz

Vložte a zapojte bateriový pack ze spodní strany tanku, dále vložte 1x9V baterii ze spodni strany ovladače. Tank aktivujte přepínačem ON/OFF na jeho spodní straně. Tlačítkem START na ovladači aktivujte zvukové a světelné efekty. Tlačítko DEMO aktivuje automatický pohyb se zvukovými a světelnými efekty. Tlačítko FIRE aktivujte zvukový a světelný efekt výstřelu. Tank jezdí všemi směry, pohyb tanku aktivujte pohybem páček na ovladači. Pohyb tanku vpřed - posun obou páček zároveň dopředu. Pohyb tanku dozadu - posun obou páček zároveň dozadu. Otáčení tanku - pohybem jedné z páček dopředu či dozadu, případně pohybem páček do protisměru. Otáčení děla tanku - tlačítky TURN LEFT a TURN RIGHT v přední části ovladače.

Cílem hry je zasáhnout střelbou z děla tank protihráče. Každý z hráčů má 4 životy, které znázorňují rozsvícené žárovky v zadní části tanku. Po každém zásahu jedna z žárovek zhasne. Prohrává ten, komu se po čtvrtém zásahu rozblikají všechny žárovky. Při zásahu si tanky zachovávají všechny funkce. Je-li součástí nabíječka bateriového packu, spojte konektory bateriového packu a nabíječky, adaptér pak zasuňte do el. zásuvky. Nepoužívejte v prašném a vlhkém prostředí.

Velikost: 27 cm.

Doporučený věk: od 8 let

Další v kategorii
Hračky RC modely

Základní informace
Výrobce Wiky RC
Pohlaví Kluk
Technické parametry
Věk od 8+
Baterie ANO
Výška 20 cm
Šířka 23 cm
Délka 50 cm
Typ Tanky