BLACK FRIDAY - 15% na veškeré i již zlevněné zboží! Platí pouze do 30.11 2023 do půlnoci
www.pidilidi.cz www.pidilidi.cz
Potřebujete pomoci? 725 518 759 (Po-Pá: 8-15)
0 Váš košík 0 Kč

Dětské bazénky

Dětské bazény značky Intex a Bestway jsou mezi rodiči velmi oblíbené a často používané pro letní zábavu dětí. Obě tyto značky nabízejí širokou škálu bazénů různých velikostí, tvarů a designů, které jsou vhodné pro děti různého věku a dovedností.

Značka Intex je známá pro svou kvalitu a inovativní produkty v oblasti bazénů. Nabízí nafukovací bazény různých velikostí a tvarů, včetně bazénů s pevnou konstrukcí. Nafukovací bazény Intex jsou vyrobeny z odolného materiálu a často jsou vybaveny bezpečnostními prvky, jako jsou protiskluzové podložky nebo ochranné plachty. Značka také nabízí další doplňky a příslušenství, jako jsou filtrační systémy, lehátka a hračky pro bazény.

Bestway je další populární značka v oblasti dětských bazénů. Je známá pro svou širokou škálu nafukovacích bazénů, které jsou snadno použitelné a cenově dostupné. Bestway bazény jsou vyrobeny z odolného a odolného PVC materiálu, který poskytuje pevnost a trvanlivost. Některé bazény Bestway jsou vybaveny speciálními technologiemi, jako je například technologie TriTech, která zvyšuje odolnost proti propíchnutí. Značka Bestway také nabízí příslušenství, jako jsou čerpadla, filtrační systémy a vodní hračky.

Obě značky, Intex i Bestway, jsou dobře známé pro svou kvalitu a spolehlivost. Při výběru dětského bazénu je důležité zvážit velikost bazénu, věkovou skupinu dítěte, bezpečnostní prvky a další požadavky. Dále je také důležité dodržovat bezpečnostní opatření, jako je správné napuštění vody, dozor dospělé osoby a dodržování pokynů výrobce.

S dětským bazénem značky Intex nebo Bestway si děti mohou užít osvěžujícího koupání a zábavy ve vlastním prostoru. Tyto bazény jsou skvělou volbou pro letní aktivity a pomáhají dětem relaxovat a chladit se

Pohlaví
Značka
Věk od (2)
Štítek
4 produkty seřazených podle:
24 hodin
592 Kč
322 Kč s DPH
24 hodin
439 Kč
288 Kč s DPH
24 hodin
299 Kč
254 Kč s DPH
24 hodin
159 Kč
135 Kč s DPH
| 1 |