🎉Zimní výprodej EXTRA CENA minimálně -15 % na vybrané zboží | 🚛 Doprava od 59 Kč
Výměna a vrácení - Zobrazit
Sleva 100 Kč na první nákup - Podmínky
Ještě nejste naším registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se.
www.pidilidi.cz www.pidilidi.cz
Potřebujete pomoci? 725 518 759 (Po-Pá: 8-15)
Nakupte ještě za 2 000 Kč
a máte dopravu zdarma
0 Váš košík 0 Kč

Dětské outdoorové kalhoty CAMO

Dětské outdoorové kalhoty CAMO – Pidilidi

Objevte naši kolekci dětských outdoorových kalhot v maskáčovém (camo) provedení, které spojují stylový design s maximální funkčností pro aktivní děti. Tyto kalhoty jsou ideální volbou pro venkovní aktivity, turistiku, sport i každodenní nošení. Skvělá volba pro malé rybáře, kteří tráví čas u vody!

Co nabízíme:

• S fleecovou podšívkou – pro chladnější dny a zimní měsíce, zajišťuje tepelný komfort při dlouhém sezení u vody • Bez podšívky – lehčí varianta pro jarní a podzimní rybaření • Maskáčový vzor (camo) – oblíbený design pro malé dobrodruhy a rybáře • Kvalitní materiál – 100% polyester, odolný a snadno udržovatelný • Praktické detaily – elastický pas, kapsy na drobnosti, volnost pohybu.

Velikosti: Od 2 do 14 let – najdete u nás velikosti pro všechny věkové kategorie

Proč si vybrat outdoorové kalhoty Pidilidi? ✓ Česká značka s tradicí ✓ Odolné materiály pro náročné použití ✓ Pohodlný střih pro aktivní pohyb i dlouhé sezení ✓ Ideální pro rybaření – maskáčový vzor a praktické kapsy ✓ Skvělý poměr cena/výkon ✓ Vhodné pro školu, sport, rybaření i volný čas

Perfektní pro malé rybáře! Maskáčový vzor zajistí nenápadnost u vody, fleecová podšívka zahřeje při ranním rybaření a praktické kapsy pojmou všechny potřebné drobnosti.

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte ty pravé kalhoty pro vaše dítě!

Mimořádná denní nabídka

Dětské zimní boty HUSKY GTX, Superfit, 1-006080-8030, modro oranžová

1 980 Kč 1 199 Kč
Zobrazit detail
-39% Dětské zimní boty HUSKY GTX, Superfit, 1-006080-8030, modro oranžová
Pohlaví
Značka
Zapínání
Materiál
Sezóna
Podšívka mat.
Prodyšnost
Vodní sloupec
Štítek
Ověřeno
našimi zákazníky
100%
zákazníků doporučuje
náš obchod

Další hodnocení na
na Heuréka.cz

Rychlé vyřízení, ....u vel. rukavice 92/98 spokojenost, ale rukavice vel. 104/110 jsou pětileté dceři moc dlouhé.

KLÁRA KREJZAROVÁ, 14. 1. 2026

Koupili jsme zimní boty v Dec...a, Dei...n, CC., jiných kamenných obchodech a opravdu tragický!!! Pro děti tyhle obchody nenabídnou kvalitní obuv. To mi nikdo nevymluví. Až od Pidilidi.cz máme kvalitní obuv a rozumnou cenu! Jejich e-shop se mi zamluvil hned. Žádný dlouhý bloudění. Zkrátka super e-shop, co jsem si uložil.

Filip Henzl, 10. 1. 2026

Byl to už opakovaný nákup v tomto obchodě. Doposud jsem byla spokojená. Nový střih dětské outdoorové mikiny je jiný než u ostatních. Avšak jako velký nedostatek uvádím, že rukávy jsou příliš široké a ani je dostatečně nezúžují. Také límec je širší než u jiných fleecových mikin. Outdoorová mikina mě zaujala střihem a zpracováním, to je na vysoké úrovni. Ale vzhledem k tomu, že jsou tam použity 2 druhy látek, její hmotnost je poměrně vysoká. Obchod Pidilidi doporučuji, ale tento výrobek mě zaujal. Byl to dárek a z tohoto důvodu jsem ho nevrátila.

Štefánia Zajacová, 9. 1. 2026