Mimořádná akce: -10% na boty a oblečení. Platí i na novinky a již zlevněné zboží.
www.pidilidi.cz www.pidilidi.cz
Potřebujete pomoci? 725 518 759 (Po-Pá: 8-15)
0 Váš košík 0 Kč

Kojenecké plavky

Kojenecké plavky značky Minoti jsou oblíbenou volbou pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich malé děti měly stylové a pohodlné plavky. Minoti je značka, která se specializuje na dětskou módu a nabízí široký výběr oblečení a příslušenství pro děti všech věkových skupin.

Kojenecké plavky Minoti jsou navrženy s ohledem na pohodlí a bezpečnost dětí. Bývají vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou šetrné k dětské pokožce a zároveň odolné vůči vodě a slunečnímu záření. Plavky často obsahují ochranu proti UV záření, aby chránily citlivou dětskou pokožku před slunečními paprsky.

Minoti nabízí různé styly a vzory kojeneckých plavek, které jsou atraktivní a zábavné. Můžete najít plavky s potiskem zvířátek, květin, oblíbených postaviček a dalších motivů. Tyto plavky jsou často doplněny praktickými prvky, jako jsou zapínání na knoflíčky nebo suchý zip, které usnadňují oblékání a přebalování dítěte.

Při výběru kojeneckých plavek Minoti je důležité brát v úvahu správnou velikost, která odpovídá věku a velikosti vašeho dítěte. Doporučuje se také věnovat pozornost péči o plavky, například jejich pravidelnému oplachování sladkou vodou po koupání v bazénu nebo moři, aby se odstranily zbytky chloru nebo soli.

9 produktů seřazených podle:
| 1 |