Totální masakr - sleva 50% na značku Minoti, Wende a Sobe i na již zlevněné zboží.
www.pidilidi.cz www.pidilidi.cz
Potřebujete pomoci? 725 518 759 (Po-Pá: 8-15)
Nakupte ještě za 1 999 Kč
a máte dopravu zdarma
0 Váš košík 0 Kč

Nafukovací rukávky

Dětské rukávky do vody jsou ochrannou pomůckou, která pomáhá dětem získat větší stabilitu a důvěru ve vodě. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly plaveckou podporu a pomáhaly dětem udržet se na hladině.

Dětské rukávky do vody jsou obvykle vyrobeny z plovacího materiálu, jako je například pěnový materiál nebo plastové komory, které jsou naplněny vzduchem. Tyto rukávky jsou navrženy tak, aby se snadno nasazovaly na paže dítěte a poskytovaly dostatečnou plovací sílu.

Hlavním účelem dětských rukávek do vody je poskytnout dětem plaveckou podporu a zvýšit jejich bezpečnost při pobytu ve vodě. Pomáhají dětem udržovat se na hladině, zatímco se učí plavat nebo si hrají ve vodě. Rukávky do vody jsou často používány při plavání v bazénech, jezerech nebo na plážích.

Je důležité, aby rodiče či dozorci správně vybrali velikost rukávek do vody, která odpovídá velikosti paží dítěte. Příliš velké nebo příliš malé rukávky by nemusely poskytnout dostatečnou podporu. Dále je důležité sledovat děti během jejich používání a neopouštět je bez dozoru ve vodě, i když mají na sobě rukávky.

Dětské rukávky do vody jsou skvělou pomůckou pro děti, které se učí plavat nebo nemají dostatečnou plaveckou zdatnost. Poskytují jim důvěru a bezpečí ve vodě, zatímco si užívají vodních aktivit. Nicméně, je důležité si uvědomit, že rukávky do vody nezaručují absolutní bezpečnost a že děti by měly být vždy dozorovány a přiměřeně instruovány při pobytu ve vodě.

Mimořádná denní nabídka

Dívčí sandály Barefoot PADY KORAL, Protetika, červená

1 115 Kč 999 Kč
Zobrazit detail
-10% Dívčí sandály Barefoot PADY KORAL, Protetika, červená

Nejprodávanejší

9 produktů seřazených podle:
24 hodin
99 Kč
89 Kč s DPH
24 hodin
89 Kč
79 Kč s DPH
24 hodin
40 Kč s DPH
24 hodin
52 Kč s DPH
24 hodin
49 Kč s DPH
24 hodin
79 Kč
69 Kč s DPH
24 hodin
89 Kč
79 Kč s DPH
24 hodin
79 Kč s DPH
| 1 |