Totální masakr - sleva 50% na značku Minoti, Wende a Sobe i na již zlevněné zboží.
www.pidilidi.cz www.pidilidi.cz
Potřebujete pomoci? 725 518 759 (Po-Pá: 8-15)
Nakupte ještě za 1 999 Kč
a máte dopravu zdarma
0 Váš košík 0 Kč
Festivalová sezóna je tady!

Festivalová sezóna je tady!

Roman Opatřil Ve středu 19. 06. 2024 Novinky

Se začátkem léta přichází období festivalů a jiných venkovních akcí. Ovšem s létem a teplým počasím přichází i možné bouřky a deště. Záleží nám na tom aby jste si i přes nepříznivé počasí mohli venkovní akce užít s plnou parádou, proto pro vás máme širokou nabídku pláštěnek, které vás udrží v suchu.

Rodičové si můžou vybrat mezi klasickou pláštěnkou nebo ponchem v různých barvách. Pokud se vašim blízkým nechcete ztratit máme pro vás výraznější oranžovou barvu, ale pokud chcete být za jedno s davem určitě volte mezi barvou modrou či khaki. Součástí balení je taky praktická taška na uschování poncha či pláštěnky. Takže ať už vyrazíte na jakýkoliv fesťák či koncert nemusíte se bát všechno bude v suchu.

Kliknutím na obrázek přejdete k produktu

Poncho:

Pláštěnka:

Pokud máte v plánu vzít na nějaký festival či venkovní akci i své děti tak pro ně máme opravdu širokou nabídku barev a motivů pláštěnek. Mezi naše oblíbené klasiky patří rozhodně pláštěnky a peleríny s motivy Krtečka.

Peleríny s Krtečkem máme ve žluté a červené barvě.

Pláštěnky jsou ve čtyřech barvách a na výběr jsou velikosti 2 roky, 4 roky a 6 let.

Ke krtečkovi můžete rovnou pořídit pasující holínky, které máme ve velikostech 21 až 27.

Další rozšířený motiv je pláštěnka se Salamandrem, kterou máme také ve čtyřech barvách a velikostech 2 roky, 4 roky, 6 let, 8 let, 10 let a 12 let. Součástí balení je pytlík na uschování pláštěnky.

Kromě kombinace pláštenky a holínek s motivy krtečka máme pro vaše děti i jiné možné kombinace.

Pokud ovšem ani jeden motiv pro vás není jasná volba tak můžete sáhnout po jednobarevné klasice. I pro děti totiž máme jednobarevné pláštěnky a poncha. Ale aby jste neměli problém dítě v davu najít jsou jednobarevné verze v neonových odstínech.

Pláštěnka:

Poncho:

A i tyto jednobarevné neonové pláštěnky či poncha můžete stále doplnit o naše holínky s různými motivy.

A určitě si projděte celý náš sortiment holínek a pláštěnek, které máme v nabídce. Věříme, že jak vy rodičové tak vaše děti si vyberou svoji oblíbenou variantu v boji proti děšti.

Související produkty