www.pidilidi.cz www.pidilidi.cz
Potřebujete pomoci? 725 518 759 (Po-Pá: 8-15)
0 Váš košík 0 Kč

Dětské přezůvky Superfit, Chlapecké

Dětské přezuvky, bačkory a pantofle jsou skvělou volbou pro pohodlnou a snadnou obuv, kterou děti mohou nosit doma nebo na venkovních aktivitách. Existuje široká škála stylů a designů, které jsou vhodné jak pro kluky, tak pro holky.

Dětské bačkory jsou obvykle vyrobeny z gumy nebo plastu a mají otevřený tvar, který umožňuje snadné nasazování a vyzouvání.

Dětské barefoot bačkory mají široký předek, který umožňuje prstům nohy rozprostřít se a přirozeně se ohýbat. Jsou vyrobeny z měkkých a prodyšných materiálů, které minimalizují tlak na nohu a umožňují její správnou ventilaci. Mnoho z těchto bačkorů také nabízí flexibilní podrážku, která poskytuje ochranu proti ostrým předmětům, ale stále umožňuje noze vnímat povrch pod sebou.

Dětské pantofle jsou obvykle vyrobeny z měkkých materiálů, jako je textil nebo plyš, a poskytují pohodlné a teplé nošení.

Při výběru dětských přezuvek, bačkorů nebo pantoflí je důležité zvolit správnou velikost a zohlednit pohodlí, kvalitu materiálů a bezpečnost dítěte.

Pohlaví
Velikost
Značka
Typ
Podšívka a stélka
Výška obuvi
Zapínání
Štítek